Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor?


Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor

Ünlüler kırmızı halıda yürürken görüyoruz ki hepsinin ayakkabısı büyük? Peki ünlüler neden 1 numara büyük ayakkabı giyiyor?

Son günlerde prenses eltilerin büyük ayakkabıları gazetelere haber oldu. Hiçbir konuda anlaşamayan iki İngiliz prensesinin tek ortak konusu büyük ayakkabı giymek gibi duruyor? Peki ünlüler neden büyük ayakkabı giyiyor?

Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor

EN AZ 1 NUMARA BÜYÜK AYAKKABI

Yüksek Topuk Acısına Son! Mucize Yöntem

İlk sebep törenlerde, davetlerde gece boyunca ya da uzun süre ayakta kalacak olmaları… Yani o ayaklar ayakkabıyı giydiği gibi kalmayacak, şişecek, su toplayacak. Ayakkabı ayağını vuracak. Kadın Oscar’ı aldığına sevinemeyecek bile… Bunu öngörüp önceden önlem alıyorlar ve en az 1 numara büyük ayakkabı giyiyorlar.

Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor

Ünlülerin özel gecelerde giydikleri ayakkabılar malum topuklu… Çok topuklu giymek ayakta kemik çıkıntısı, şekil bozukluğu yaptığı için hepsinin ayağında problem var. O yüzden büyük ayakkabı bir nebze onları rahatlatıyor.

Hangi Etek Hangi Ayakkabıyla Giyilir?

Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor

Çoğunlukla ayakkabını ayağı vurmasını önlemek için silikon ped kullanıyorlar. Bu da büyük ayakkabı tercihlerinde bir sebep.

Topuk Çatlağı İçin Kolay ve Ucuz ve Yöntem

Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor

Ama büyük ayakkabı giymenin de başka sıkıntıları var? Ayak terleyince ayakkabı ayaktan çıkıyor. Ya da sanki terlik gibi şap şap diye ses çıkarıyor. O zaman da silikon tabanlıklarla işi çözüyorlar. Böylece ayak ayakkabıya rahatça oturuyor ama kan dolaşımı rahat olduğu için ayaklar şişmiyor.

Ünlüler Neden Büyük Ayakkabı Giyiyor


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe