El Falı ile Kaderinizi Öğrenebilirsiniz


el falı

Elinizdeki çizgiler ya da bir başka deyişle el falı aşk hayatınız ve kaderiniz hakkında bilgi veriyor. Psikoterapist Ellen Goldberg çizgilerin sırlarını açıkladı.

Psikoterapist Ellen Goldberg elinizdeki çizgilerin sizin kaderiniz olduğunu söylüyor. Ona göre, el falı bakarken çizgilerinize bakarak ideal eşinizi hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Goldberg’e göre elinizin içindeki iki nokta aşk ve evlilik hakkında tüm bilgileri veriyor. Birincisi, işaret parmağı ile orta parmağın ortasındaki Venus noktası (Fotoğraftaki Curve of Venus). İkincisi ise Merkür noktası (Fotoğraftaki Curve of Mercury)

İKİ ÇİZGİ EŞLEŞİRSE

Goldberg’e göre; avuç içlerinizi bir arada tutarsanız ve çizgiler eşleşirse, tebrikler! Siz ve eşiniz birbirinizi eşit derecede seviyor ve etkiliyorsunuz

el falı


Goldberg’e göre, Venüs noktası kişinin başkalarına karşı sevgi ve şaşkınlık, hatta evlilik yaşayabileceğini gösterir. Bunu yapmak için, bilek tarafına doğru devam eden işaret parmağı ve başparmak arasındaki yaşam çizgisini belirleyin.(Fotoğraftaki Life Line) Aşk çizgisinden (Fotoğraftaki Heart Line) yaşam çizgisine görünmez bir çizgi çizin ve aşk çizgisinin yaşam çizgisine göre nerede başladığını ve bittiğini göz önünde bulundurun.

VENÜS CİNSEL ZEVKİ BELİRLER

Çizgi başparmağa yakınsa, bu arkadaşların ve ailenin hayatının erken dönemlerinde sevgi görebileceğine işarettir. Ama mutlaka romantik bir aşkı işaret etmez. Aşk ve yaşam çizgilerinin birbirine ne kadar yakınsa ilişkileriniz o kadar samimi olur.

Dolgun, etli bir Venüs noktası zevkin ve güçlü cinsel isteğin göstergesidir. Gösterişsiz bir Venüs Dağı ise tam tersini simgeler.

İKİ ELİNİZE DE BAKIN

El çizgilerinize bakarken her iki elinize de bakmayı unutmayın. Hakim el yaşamın aldığı yönü ortaya koyarken, pasif el kişinin karakter özelliklerini, kişiliğini ve kaderini belirtir.

Goldberg’e göre bunun anlamı, sağ elini kullanan bir kişide sağ el “kalbi üzerinde etkisi olacak” kişileri ve sol el ise “kalbini etkileyecek” kişiyi gösterecektir.

Kaynak


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.