Ciciş Kardeşlerden Esra İntihara Kalkıştı


ciciş kardeşler

Cicişler lakabı ile tanına kardeşlerden Esra Ersoy’un dün öğle saatlerinde intihar girişiminde bulundu.

Cicişler kardeşler tarafında olaylar durulmuyor. Daha önce iki kardeş tekme tokat kavga etmişti. Bu kez de kardeşlerden Esra Ersoy’un intihar girişiminde bulunduğu haberi geldi. Haberi duyuran ses sanatçısı ve yazar Onur Akay “Cicişler lakabı ile tanınan kardeşlerden Esra Ersoy, dün 10 adet hap içerek intihar teşebbüsünde bulundu. Yakınları tarafından ambulansla İstanbul Ulus’taki bir hastaneye kaldırıldı. Zamanında müdahale ile yeniden hayata döndürülen Esra, ölümden döndü ve şu an sağlık durumu iyi.” açıklamasında bulundu.

NİYE İNTİHAR ETTİ?

Esra Ersoy’un geçtiğimiz ay da arabanın önüne atlayarak kendini öldürmek istediğini belirten Akay, genç kadının intihar sebebinin evli iş adamı sevgilisi tarafından terk edilmesi olduğunu söyledi. Ersoy’la telefonla konuşan Akay “bana söz verdi artık intihar girişiminde bulunmayacak” dedi.

KENDİSİNİ TERK EDEN İŞ ADAMINA 2 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT DAVASI AÇACAK

İşte Esra Ersoy’un telefonda ağlayarak Onur Akay’a anlattıkları:

“Ben çok mutsuzum Onur’cum. Beni terk etti, inanmıyorum. Dünyanın en karakterli, en vicdanlı erkeği sanıyordum. İyi ki ölmedim bugün Onur’cum. Ölsem de onun umrunda değilmişim. Hastaneye gelmedi, aramadı bile. Boşanacağım dedi ama 12 yıl geçti boşanmadı ve ben tekmeyi yedim. Ölene kadar yanımda olacağını söylemişti, inanmıştım ona. Onun için aileme bile yalan söyledim. Tanıdığın bu psikolojisi bozuk Esra, aslında bu adamın yarattığı Esra’dır. 12 senenin kanıtlarını mahkemeye sunacağım ve 12 yılımı yiyen bu adama 2 milyon dolarlık manevi tazminat davası açacağım.”


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Pemmbe