Beren Saat’in Kayınvalidesi Sonunda Konuştu


beren saat'in kayınvalidesi

Aylardır Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun boşanacakları konuşuluyor ama kayınvalideden ses çıkmıyordu. Beren Saat’in kayınvalidesi sonunda konuştu

Şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat’in evlilikleri hakkında aylardır iddialar bitmiyor. Boşanacakları konuşuluyor. Hatta Beren Saat’in ayrı eve çıktığı söyleniyor. Tüm bu söylentilere Beren Saat’in zaman zaman attığı postlar tuz biber oluyor.

Ünlü çifin boşanma aşamasına gelmesinin en büyük sebebi olarak da Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu gösteriliyor. Serpil Doğulu’nun evlendikleri günden beri Beren Saat’i benimsemediği yazılıp çiziliyor.

Ancak Serpil Doğulu bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmişti. Taa ki düne kadar.

Dün gece Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser veren Kenan Doğulu’nun seyircileri arasında annesi Serpil Doğulu da vardı ve çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hatta en çok merak edilen o soruyu da cevapladı: Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanıyor mu?

Serpil Doğulu’nun açıklamaları şöyleydi:

“Oğlumu hiçbir zaman yalnız bırakmam. En çok “Bugünüm Sensiz geçti” şarkısını seviyorum. Babası için yazmıştı onu…”

“Sahne performansı muhteşem, üstüne adam tanımıyorum. Bütün popçuları seviyorum ama o benim oğlum”

BEREN İLE KENAN BOŞANIYOR MU?

Beren ile Kenan ayrı değiller. Her şey yolunda. Herkes işinde gücünde…”

Şu sıralar Netflix’in projesi Atiye ile gündemde olan Beren Saat, Instagram paylaşımları üzerine eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları yönünde ortaya atılan iddiaları “Öyle bir şey yok” diyerek yalanladı.

Beren Saat’in “boşanacaklar” dedirten açıklaması şöyleydi


Pemmbe

Pemmbe.com 2015 yılından bu yana yayında olan moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat, eğlence, ilişkiler, kariyer gibi kadınları ilgilendiren konular yer alıyor.