Ameliyatla göz rengini değiştiren manken Pixiee Fox… İsveçli mankenin çılgınlıkları bitmek bilmiyor. Daha önce bir çizgi film kahramanına benzemek için 6 kaburgasını aldıran güzel manken, bu kez de ameliyatla göz rengini değiştirdi.

Pixiee Fox yıllardır çizgi film kahramanı Jessica Rabbit’e benzemeye çalışıyor. Ancak normal bir insanın çizerek yaratılmış bir karton bir karaktere benzemesi kolay değil. Fox bu uğurda tam 17 kez ameliyat masasına yattı. Belini inceltmek için tam 6 kaburgasını aldırdı. Göğüslerine ve dudaklarına silikon yaptırdı. Bir karton bir karakter olabilmek için tam 700 bin TL harcadı.

Ameliyat İçin Hindistan’a Gitti

Ancak tüm bunlar Fox’a yeterli gelmiyordu. Göz rengi onu rahatsız ediyordu. Beklediği haber Hindistan’dan geldi. Yeni Delhi’de bir sağlık kuruluşu ameliyatla göz rengini değiştirebiliyordu. Bunu duyan Fox soluğu Hindistan’da aldı. Ve gözlerinin rengini hiç kimsede doğal olarak bulunmayan “deniz yeşili”yle değiştirdi.

İnce belli, geniş kalçalı, iri göğüslü, dolgun dudaklı olabilmek için 17 kez bıçak altına yatan ve bu uğurda yaklaşık 700 bin TL harcayan Fox, gözlerinin de çizgi film karakteri gibi görünmesi için bir kez daha operasyon geçirdi. Fox’un gözüne istediği renkte bir göz protezi yerleştirildi.

Pixiee Fox 2 Pixiee Fox 3 Pixiee Fox 4 Pixiee Fox